Linkin Park - Numb

20. ledna 2008 v 17:15 | Zotara |  Sonfic
Lidičky je tu moje historicky první sonfic! je na písničku Numb od Linkinů. Snad se Vám to bude líbit. Budu ráda když napíšete svoje názory do komentářů.
TAdy máte tu písničku :) http://www.youtube.com/watch?v=_5Oi4R-jSoA

"Proč jen nejsi jako Regulus! Jsi starší měl by jsi mu jít příkladem a né se tahat s mudlovskými šmejdy! Ty jsi jen lůza! Jen špína na mém skvostném rodu! Jen skvrna, která špiní ctihodné jméno Blacků! To Regulus, to je někdo! Je mladší a přece má více rozumu a vznešenosti než ty! Proč ty jsi tak jiný! Proč ty jsi takový krvezrádce! Proč nemůžeš být synem jakého jsem si přála!" křičela na Siriuse jeho matka a rozbíjela vše kolem sebe. Sirius už to nedokázal dále poslouchat. Rozběhl se do svého pokoje, kterého tak nenáviděl jako celý tenhle dům, a vztekle praštil dveřmi.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless lost under the surface
Don't know what you're expecting of me
Put under the pressure of walking in your shoes
(Caught in the undertow just caught in the undertow)
Every step that I take is another mistake to you
(Caught in the undertow just caught in the undertow)
Sirius těžce dosedl na postel a hlavou se opřel o chladnou stěnu. Byť si to nechtěl připustit. Slova jeho matky ho zraňovala. Proč se ho nesnaží pochopit: Alespoň trochu pochopit. Určitě nebyla taková jako teď. To z ní musely udělat okolnosti. Proč ho vlastní matka nemá ráda? Sirius byl na sebe hrdý, že nebyl jako ona. Že se dostal do Nebelvíru tam kam si vždy přál. Byl hrdý, že je v Nebelvíru ale někde tam, uvnitř jeho samotného ho hlodala otázka, která se týkala jeho rodu a toho, že se dostal do Nebelvíru.
I've become so numb I can't feel you there
I've become so tired so much more aware
I'm becoming this all I want to do
Is be more like me and be less like you
Z přízemí domu byl slyšet matčin křik jak na něho volala, že s ním ještě neskončila. Slyšel jak ho neustále srovnává s Regulusem. Regulus. Proč se nemohl narodit jako on? Bylo by snad pro Siriuse snažší být Regulusem? Možná by měl lepší život než tenhle. V rodině určitě. Když se nad tím ale Sirius pořádně zamyslel, uvědomil si, že nechce a ani nikdy nechtěl být jako Regulus. Nechtěl být chladný jako teď Regulus je. Proč je jeho matka vůbec tak chladná a nenávistivá? K jemu, jejímu synovi?
Can't you see that you're smothering me
Holding too tightly afraid to lose control
Cause everything that you thought I would be
Has fallen apart right in front of you
(Caught in the undertow just caught in the undertow)
Every step that I take is another mistake to you
(Caught in the undertow just caught in the undertow)
And every second I waste is more than I can take
Proč si všichni jeho příbuzní hrají na něco co nejsou. Líbí se jim snad skrývat své emoce za ledovou maskou? Sirius si byl jistý, že ne protože to nebavilo ani ho. I když byl v Nebelvíru věděl jaké to je chodit každý den s nasazenou ledovou tváří. Zažíval to každý den svého bídného života tady v tomto domě. Jeho matka přeci nemůže být tak zlá. Sirius tomu nevěřil. Chápal, že se takhle musí chovat navenek, i on se tak musel chovat a přece byl jiný. Nevěřil, že by byla taková doopravdy.
I've become so numb I can't feel you there
I've become so tired so much more aware
I'm becoming this all I want to do
Is be more like me and be less like you
And I know

I may end up failing too

But I know
You were just like me with someone disappointed in you
Ozvalo se pár hlasitých ran na dveře. Sirius sebou trhl a vyplašeně se na dveře podíval.
"Otevři ty krvezrádče! ještě jsme spolu neskončili!" křičela přes dveře jeho matka. Sirius jen s obtížemi vstal a pomalu otevřel dveře. Jeho matka bez váhání vtrhla do jeho pokoje. a namířila na něj hůlkou. Sirius se na ni překvapeně podíval. Nadávala na něho, říkala jak ho nenávidí ale Sirius nevěřil, že by mu nějak ublížila. Byla přeci jeho matka! Tehdy byl ještě tak naivní...
"Zaplatíš za to jak špiníš naši rodinu. Zaplatíš za všechen ten výsměch, kterým jsi obdaroval můj vznešený rod!" křičela na něho nenávistně a vztekle na něj mířila hůlkou.
"Crucio!" zakřičela a v následující sekundě se Sirius svalil na zem v záchvatu bolesti.
Od toho mučené vlastní matkou si byl Sirius jistý, že nechce být ani zdaleka jako ONI. Krutý, nemilosrdný a ledový jako oni a všichni ze Zmijozelu. Teď si byl jistý, že to jeho matka jen nehraje. Zapřísahal se, že nikdy nebude jako ona.
Od té doby se Sirius zřekl své rodiny (nebo se snad zřekli oni jeho?). Od té doby začal všechny lidi jako oni odsuzovat. Od té doby začal nenávidět...
Become so numb
I can't feel you there
Become so tired
So much more aware
I'm becoming this
All I want to do
Is be more like me
And be less like you

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 phoenix phoenix | Web | 20. ledna 2008 v 17:16 | Reagovat

linkin park moja oblubena skupina .. skus tu dat album minutes to midnight super je

2 Jenny Jenny | Web | 20. ledna 2008 v 21:36 | Reagovat

Jsem ráda, že si se vrátila na blog =P=) A tohle je strašně moc povedená jednorázovka! Plus ještě moje hodně oblíbená písnička od Linkinů...Paráda!!

3 miguš miguš | Web | 24. ledna 2008 v 9:35 | Reagovat

pls hlasuj pro mě na http://styling.blog.cz/0801/konec-1-kola#komentare jsem tam jako miuš pa a mocka dkuji předem :)

4 Nelien Nelien | Web | 8. února 2008 v 23:33 | Reagovat

tohle je nádherná písnička. Já Linkini zbožnuju! mám jejich nové cd a jsem z nich nadšená :))) a tato povídka se ti mooooc povedla! chudášek Siriusek, bylo mi ho hrozně líto... malej... :)) krásně jsi to vystihla, vážně krása, Zotarko ;)

5 Sunny Sunny | Web | 1. srpna 2008 v 12:10 | Reagovat

numb je proste krása, to musim priznať.nádherný songfic :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama