8 x 8

13. října 2007 v 21:08 | Zotara | 
Chjo. Od několika lidí jsem dostala tuhle tafetku. ( že Ewilian a Niko) Přemýšlela jsem jakým způsobem je zabýt ale potom mi došlo, že bych se nakonec nedozvěděla konec několika povídek tak jsem holt (i když k m nevli) musela od vražd upustit.Takže tady ji máte:

1.Ehm no takže jsem znamením beran ale mylsím, že ne uplně ten zatvrzelí. Tím chcu říct, že si nestojím za svým názorem když vidím, že pravda je úplný opak ale mám docela tvrdou hlavu to jo.
2. Oproti jiným lidem se oblíkám poněkud... ehm... netradičně a spousta lidí to odsuzuje ale o tom už tady jendou bylo.
3. Miluju fantasy. Strašně ráda o ní čtu a zajímám se o ní snad od prvního dne co jem si přečetla Harryho Pottera a kámen mudrců což bylo asi když mi bylo šest :D
4. Dále mě zajímají knihy s náboženskou tématikou. Mám přečtenou bibli, Korán i Satanskou bibli a čtu také různé knihy kde někdo píše svoje názory na náboženství. (teď právě Antikrist od Friedricha Nietzscheho.)
5. Snad nejvýraznějších z mojich vlastnostní je upřímnost. Kolikrát sme upřímná až moc ale nemyslete si, znám i tkz. Milosrdnou lež. :)
6.Z Harryho Pottera nejvíce miluju Siriuse Blacka, Nymfadoru Tonksovou, Freda a George Weasleyovic a ten sakra jak že se jmenuje? ten řidič záchraného autobusu. ehm že by Ernie? Fakt teď nevím. :D
7. Poslouchám Evanescence, Within Temptation, Nightwish a taky Green Day a Avrilku. Všechny tyhle skupiny nebo zpěváky/čky miluju nemohla bych bez jejich hudby žít!!!
8. Nensáším růžovou. Jako ona samo o sbě je to pěkná barva to jo a líbí s emi jako každá barva ale znechutili mi je tady ty holky co v tom chodí. prostě peroxid forever!! *znechuceně blije pod stolem*

Tak konečně jsme to napsala a musím říct, že se dokonce divím jak lehce t šlo. :D
Předávám štafetku Mooren, Daze, Jane.s., Estelie, Elinei, Adely a Kaitlin
Prosím nezabíjejte mě!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama