6. kapitolka

26. října 2007 v 12:13 | Zotara |  Až poznáš odkud vítr fouká
Ahojky! tak se hlásím do služby!
Vy jste ale! Já sme čekala že na těch 17 komentů k Začátku knce budu čekat alespoň dva týdny a ono to je takhle rychle. Doufám že tam někdo nepsal pod více přezdívkama! * výhružně přihmouří oči* Nemám totiž další kapču ještě napsanou jen kousínek. Takže vám smeka dávám alespon další kapču k Větru. Tak příjemné počteníko a doufám, že budete písat komentíky!!

Dnes byl právě jeden z těch večerů, kdy jen ležíte e nechce se vám nic dělat, dokonce ani to ležení. Sirius rozvalený na pohovce znuděně hleďěl do vesele plápolajících plamenů a myslel jen na jednu dívku. Mezi Kate a Siriusem se to už srovnalo ale i přesto Sirius cítil jistou ostražitost z Kateininy strany.Trápilo ho to ale co mohl dělat? Jen vytrvat a neudělat žádnou další blbost. Tak moc ji miloval. Tak moc pro něho byla z nějakého neznámého důvodu nedosažitelná. A právě ta její nedosažitelnost ho přitahovala.Nebavilo ho, když si řekl a každá s ním hned šla do postele. Pravda, každá nešla hned ale do týdne ano. Buď protože si taky chtěla užít anebo proto, že ho nechtěla ztratit přitom je ani nenapadlo, že pro něho nikdy nic neznamenaly. Portrét Buclaté dámy se otevřel a Dovnitř vstoupila Kate se svýmy kamarádkamy. Sirius ihned zpozorněl a posadil se. Přihmouřenýma očima sledoval Kate jak prohledává brašnu a něco říká svým kamarádkám. Ty jenom přikývly a odešly do ložnice. Kate si sedla do nejbližšího křesla, které bylo u stolku, vytáhla pergamen a začala na něho cosi psát. Sirius se zvedl a potichu k ní ze zadu došel. Objal ji kolem ramen a otřel se svým obličejem o ten její. Cítil jak se ztuhla. Pro sebe se usmál. Přece jen jí nemůže být tak volný jak říkala.
"Siriusi?" zeptala se nejistě. Sirius se usmál a po krátkém přemýšlením jí vtisknul na tvář nejistý polibek. Uslyšel jak zalapala po dechu.
"Potřebuješ něco?" zeptala se přičemž mu sávala ruce pryč ze svých ramen. Sirius si sedl vedle ní, položil si ruce na stůl a opřel si o ně bradu. Zahleděl se na Kate. Byla tak nádherná. Omamnou vůni jejích vlasů cítil až na opačné straně stolu. Chtě nechtě mu pohled sjel na její rty. Podvědomě mu přišlo na mysl co by sní všechno nejradši dělal. Ihned tyhle myšlenky zahnal i když byly velice příjemné. Dneska už si dovolil dost. Kate se na něho zaraženě podívala.
"Jak ses dneska měla?" přešel ještě okouzlený Sirius její otázku.
"Šlo to a co ty?" zeptala se s úsměvem a vrátila se ke své eseji.
"Taky to šlo ale bez tebe to není ono." řekl potichu Sirius. Vystrašeně zalapal po dechu Až pozdě si uvědomil jaký je význam jeho slov. Kate k němu překvapeně zvedla hlavu.
"Já..ehm... totiž chtěl sem říct, že... fajn, dneska mi bylo fajn." vykoktal Sirius a s napětím očekával Kateinu reakci. Kate se nejistě usmála a dál pokračovala v práci. Chvíli bylo ticho. Kate dělala esej a občas nervózně koukla po Siriusovi, který zaznamenával každý její pohyb.
"V sobotu jsou Prasinky. Nešla... nechtěla bys jít se mnou?" zeptal se nervózně Sirius. Chtěl aby to vyznělo lhostejně ale nepovedlo se mu to.
"Ehm...Siriusi já..." začala nejistě a překvapeně zároveň ale Sirius jí do toho skočil.
"Samozřejmě jako moje kamarádka."
"Já jse domluvená s Annou. Promin..." špitla ale opětovala mu jeho upřený pohled.
"Aha..." řekl Sirius inteligentní poznámku.
"Už jste se udobřily?"
Kate s usmála.
"Ano právě dneska. Jsem strašně šťastná." chytla se Kate nového téma a na důkaz svého tvrzení se šťastně usmála. Siriusovi poskočilo srdce když uviděl její úsměv.
"To jsem rád." usmál se taky.
"No nic já půjdu už jsem celkem unavená." řekla Kate a protáhla se. Siriusův pohled přejel na její vyplou hruď ale dřív než si toho stačila všimnout svůj pohled obrátil pryč. Kate mu ještě věnovala úsměv a zmizela v ložnici.
* * *
"Dvanácteráku ty seš ale pako." řekl se smíchem Sirius když James zakopl o židli a svalil se na zem. Byly právě u madame Rosmerty a debatovali o každodenních problémech.
"Ty máš co mluvit Tichošlape." řekl posměšně Remus a ukázal na Siriusové triko, které měl polité máslovým ležákem.
"Do prdele!" zaklel Sirius a začal škodu napravovat. James a ostatní se rozesmáli. Najednou zazvonil vstupní zvonek a dovnitř vešla dívka hnědýmy vlasy společně se svými kamarádkami. Usadili se u jednoho stolu a začali se o něčem vesele bavit.
"Tichošlape slyším mě?" zeptal se James a mával Siriusovi rukou před očima.
"Jo jasně Evansové to dneska děsně sluší..." řekl zcela automaticky Sirius a uhýbal hlavou tak aby Kate neustále viděl.
"Siriusi ale o Lily jsem vůbec nemluvil!" namítl rozhořčeně James a založil ruce na prsou. Sirius překvapeně zamrkal.
"Co že si to říkal?" zeptal se a upel svůj pohled na Jamese.
"Co to s tebou je Tichošlápku! Jedna holka a úplně ses změnil. Jsi uzavřený a už ani noční procházky po hradě tě nebaví!"
"Mě? Pokud vím tak jsi to ty kdo od té doby c chodí s Evansovou nevystrčil nos ze společenky." obořil se na Jamese Sirius a taky založil ruce na prsou.
"Ale to je jiné, já jsem..." začal James ale Sirius ho už dále neposlouchal něco upoutalo jeho pozornost. Kate se mezi řečí nahla a dala Anně pusu. Všechny dívky se jn rozesmály a obdařili se ještě několika pusami na líčko.
"No toto." ozval se James a vykuleně sledoval Kate a spol.
"Nejsou ožralé?" zeptal se James.
"Dvanácteráku tohle dělají holky pořád. Toho sis nikdy nevšimnul? Je to něco jako Mám Tě ráda." informoval Sirius Jamese znalecky.
"Lily tohle nikdy nedělá." namítl James.
"Když mě to nevidíš dělat tak to neznamená, že to nedělám." usmála se Lily, která právě přišla z nákupů a sedla si k nim. James se na ni udiveně podíval.
"Takže to se o tebe dělím i s někým jiným?" zeptal se nabroušeně James.
"Ale ale kdopak nám to tu žárlí!" řekla sladce Lily.
"No to je teda pěkné takhle mě podvádět." urazil se naoko James a odvrátil pohled pryč.
"Omlouvám se." hrála Lily ztrápenou.
"Takovýhle řečičky na mě neplatí." řekl James a zavrtěl hlavou.
"A čím to teda můžu odčinit?" zeptala se Lily a nebezpečně se k Jamesovi přibližovala. Sirius jen protočil oči.
"Já už půjdu jo ještě si potřebuju něco zařídit." řekl a rychle opustil Tři Košťata. Zašel si ještě k Taškářovi a k Chroptíci chýši. Nakonec se rozhodl, že už půjde do hradu a tak se rozešel hlavní cestou směr Bradavice. Už šel hodnou chvíli když uslyšel nějaké výkřiky. Rozběhl se za nimy a spatřil Kate jak se navzájem lechtá s Annou. Schoval se za strom a tiše je sledoval. Po nějaké chvíli kdy byly obě dvě vyčerpané Anna pomohla Kate na nohy a ruku v ruce se vydaly cestou k hradu. Občas si povyskočily anebo se zatočily kolem dokola. Sirius tam jen stál a tiše Anně záviděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barbora barbora | 26. října 2007 v 13:58 | Reagovat

nebude ona lesba?:P ale skvela kapitola:D tesim sa na dalsi:DD

2 Nelien Nelien | Web | 26. října 2007 v 13:59 | Reagovat

no ty vado... že bych měla první koment??? :DD teda řeknu ti, Zotarko, tohle byla bombová kapitolka! strašně se mi to líbilo a hlavně ten konec... a pak taky:

"No toto." ozval se James a vykuleně sledoval Kate a spol.

"Nejsou ožralé?" zeptal se James.

:DDDD u toho jsem dostala záchvat smíchu! to bylo fakt geniální... a ta moje teorie... eh, no, pořád mi připadá dost šílená, ale z týhle kapči mám fakt pocit, že se mi nakonec potvrdí! :D a jestli jo, byl by to naprosto originální nápad! ale pěkně bys nám to zamotala... chudák Siriusek... no prostě... já si myslím, a nesměj se, jestli je to kravina :D že je Kate lesba :D tak co? a taky proto se s annou pohádala atd...

3 Nelien Nelien | Web | 26. října 2007 v 14:00 | Reagovat

tak druhý koment, mno :(

4 Zotara Zotara | Web | 26. října 2007 v 16:28 | Reagovat

Lesba? *valí oči* :D:D:D mno nvím... možná ano možná ne. :) může za tím být klidně i něco jiného však víte že je hoodně moc způsobů. Já vím sem asi dporná když vás takhle napínám ale ještě asi 2 kapči a je konec takže tse to brzičko dozvíte

5 barbora barbora | 26. října 2007 v 17:09 | Reagovat

nj, ked ho chudaka stale odmieta:DD

6 barbora barbora | 26. října 2007 v 17:11 | Reagovat

PS: tusim nie som jedina, ktoru to napadlo:P

7 Čuky Baby Čuky Baby | E-mail | Web | 26. října 2007 v 19:30 | Reagovat

Krásný, musím přiznat, že mě napadlo, to co většinu, i když možná se všichni mýlíme, ale vypadá to, že je Kate vážně lesba, nebo aspoň Anna, to by možná vystvětlovala tu hádku, no ale nechám se překvapit.

Jo a Zotar máš u mě řetězák snad mě nezabiješ, nebo kdybys přece jen chtěla tak Ti dávám svolením, ale poté co napíšeš další kapitolu.

8 Areneis Areneis | Web | 26. října 2007 v 20:41 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka. Povedla se ti. No vidiš, 17 komentů tu bylo hned :-D Jinak snad brzy kapitolka přibude :-)

9 Daze Daze | Web | 26. října 2007 v 22:43 | Reagovat

Asi jsem divná, ale to že je Kate nebo Anna lesba mě opravdu nenapadlo. I když - hádku by to vysvětlovalo, jak teď o tom přemýšlím, ale podle mě za tim bude něco jinýho. No nechám se překvapit:-)

Jinak to byla opravdu moc povedená kapitola. Zvlášť ta scéna, jak se Sirius tváří otíral o Kate. Já málem slintala...:-)

Už se moc těším na další:-)

10 Lauritte Lauritte | Web | 26. října 2007 v 22:49 | Reagovat

Já se stydím. Já jsem tady už nebyla... no, dlouho.

Před chvíli jsem sii přečetla tohle. Moje čelist mi málem rozmlátila klávesnici, když o ní tak nemilosrdně třísklav údivu. Je to krásné. A to už HP povídky téměř nečtu. Teď mě tady budeš mít nasáčkovanou zase pravidelně, boj se. ^__^

PS.: A tu povídku jsem začala číst proto, když jsem tady holky viděla spekulovat o jiné sexuální orientaci, tak mě to moc zaujalo. Jsem ráda, že jsem to začala číst. Krásně psané, Kate je moc sympatická a milá holka.

11 Ewilan Ewilan | Web | 27. října 2007 v 11:59 | Reagovat

:-D:-D:-D ehh!!! to teda! nezapomnela jsem dychat?? ne, snad ne:-D tohle bylo naprosto genialni, uzasny!!! nejlepsi kapitolka! vyrazila jsi mi dech a jeste ke vsemu jsem skoncila pod stolem, to jak jsem se valela smichy:-D

"No toto." ozval se James a vykuleně sledoval Kate a spol.

"Nejsou ožralé?" zeptal se James.

tohle me absolutne odrovnalo:-D tyjo a pekne me napinas!! myslim si neco, ale pockam si, jestli se to potvrdi:-D chudak siriusek... a uplne jsem se vyzivala, jak se otiral tvari o kate:-))jeziiiiis:-D nee, je to vazne uzasny! moooc se ti to povedlo

12 Mrs. Lauritte ShikamaruNara Mrs. Lauritte ShikamaruNara | Web | 28. října 2007 v 9:38 | Reagovat

Já klidně vezmu všechny své manžele, i bývalé, a oni ty sem taky napíší něco milého.

13 Solomon Goldsmith (první ex) Solomon Goldsmith (první ex) | Web | 28. října 2007 v 9:42 | Reagovat

Dobrý den, Zotarko!

Moje bývalá úžasná, okouzlující (Laurittin mozek: Jachachá!) manželka mi doporučila tento blog s touto povídkou. Tedy řeknu Vám, slešno Zotaro, já nemít nyní svou přítomnou milovanou ženu Sayu, já se snad zamiluji do Kate. Velmi povedená postava, obdivuji její přirozenost!

Doufám, že nové kapitoly budou co nejdříve. Velmi se těším.

Přeji hezký den.

14 Kyouya Ootori (druhý ex) Kyouya Ootori (druhý ex) | Web | 28. října 2007 v 9:46 | Reagovat

Hezký den.

Tedy, Lauritte mi doporučila toto místo. Já, jakožto inteligentní člověk dokáži ocenit kvalitu, takže Vám, lady Zotaro, přeji dalších mnoho úspěchů v psaní, tak i v životě. Opravdu dobré. Decentně tleskám.

Nashledanou, lady Zotaro. Nepochybuji o tom, že jste velmi šarmantní mladá dáma a rád se tu zastavím zas.

15 Shikamaru Nara (současný - I & Shikamaru? Love forever!!! *cough*) Shikamaru Nara (současný - I & Shikamaru? Love forever!!! *cough*) | Web | 28. října 2007 v 9:49 | Reagovat

*zzz... zzzz... chr* (spánek)

Ehm. Omlouvám se za svého manžela, on totiž v noci vykonával těžkou službu, zabil dva Akatsuki, to je vražedná zločinecká organizace, a také mu zabili jeho učitele, takže ho pochopte, prosím.  

Lásko moje, spinkej dál, pak si popovídáme, ano?

16 wisty wisty | Web | 28. října 2007 v 11:23 | Reagovat

Fakticky moc hezká povídka!!! moc se mě líbí a moc se těším na pokráčko!! :)

jo a ještě malá prosbičřka: pls kukni se k nám na blog a kdyžtak tak nech nějakej komentík byby bysme moooc rády:)

17 Jenny Jenny | Web | 19. listopadu 2007 v 16:35 | Reagovat

Skvělá kapča! Ale trochu mě zarazila, asi víš co myslím, napsali to už ostatní v komentářích nade mnou=D=D Nooo...jsem napnutá jak kšanda, takže jdu na další kapitolu

18 Nika (Verča) Nika (Verča) | E-mail | Web | 8. ledna 2008 v 20:41 | Reagovat

ty jo.. :-D.. neni ona to co si myslim ?. .-D.. no tak to je jako moc. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama